با ژنو‌وایت، ژنتیکی زندگی کن

وضعیت سلامت هر فرد تابع برهم‌کنش ویژگی‌های ژنتیکی او و اثرات محیطی است. تست ژنووایت با ارائه اطلاعات جامعی درباره ویژگی‌های ژنتیکی مختص به شما، در اتخاذ تصمیمات سالم‌تر جهت کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های مختلف به شما کمک شایانی خواهد کرد. در واقع با استفاده از نتایج این تست می‌توانید مبتنی بر ویژگی‌های ذاتی خود، از تصمیمات شخصی‌سازی شده جهت دست‌یابی به سبک زندگی ایده‌آل خود بهره ببرید!

ژنووایت

4,900,000 تومان

ژنووایت پلاس

5,900,000 تومان

ویژگی‌های تست ژنووایت

این تست با بررسی‌های ژنتیکی، پیشنهاداتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با توجه به نتایج آن و با رعایت مواردی که به شرایط زندگی شما مرتبط هستند می‌توانید از ابتلا به آن‌ها جلوگیری کنید. از جمله می‌توان ریسک ابتلا به بیماری‌هایی که با افزایش سن، احتمال بروز آن‌ها افزایش می‌یابد، مانند آلزایمر، فشار خون،‌ دیابت نوع دو، سکته زودرس قلبی و پارکینسون را نام برد.

انجام تست با استفاده از نمونه بزاق و بدون نیاز به مراجعه به آزمایشگاه

ارائه گزارش آنلاین به انضمام پیشنهادات بهبود سبک زندگی

بهره گیری از فناوری روز دنیا
(تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا)

خوانش بیش از ۷۰۰,۰۰۰ نقطه از DNA شما​

اثرات نتایج تست ژنوتایپینگ بر سبک زندگی افراد

% 0
تصمیم های سالم تری در زندگی گرفتند.
% 0
رژیم های سالم تری را انتخاب کردند.
% 0
اهداف سالم تری را برای خود در نظر گرفتند.
% 0
میزان ورزش خود را افزایش دادند.

1. خرید آنلاین تست

از همین صفحه، تست ژنووایت را خریداری کنید.

2. ارسال نمونه‌بزاق

نمونه بزاق را با تماس با پشتیبانی هومن ژن به رایگان برای ما ارسال کنید.

3. استخراج DNA از نمونهٔ ارسالی و انجام تحلیل‌های ژنتیکی

طی ۶ تا ۱۰ هفته، اطلاعات حیاتی نهفته در ژن‌های شما را بررسی می‌کنیم.

۴- دریافت گزارش آنلاین جامع تست ژنووایت

احتمال خطر ابتلای شما به بیماری را براساس جمعیت ایران در قالب یک گزارش اطلاع می‌دهیم.

نمونه گزارش پکیج سلامت پلاس هومن‌ژن

ژنووایت

4,900,000 تومان

ژنووایت پلاس

5,900,000 تومان

کپی رایتینگ سرویس مشاوره

کپی رایتینگ سرویس مشاوره

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

پس از استخراج DNA شما از نمونهٔ ارسالی به هومن ژن، براساس فناوری ژنوتایپینگ به بررسی تنوع ژنی شما و مقایسه آن با ویژگی‌های ژنی و محیطی جمعیت ایران می پردازیم تا احتمال ریسک ابتلا را دقیق‌تر پیش‌بینی کنیم.

خیر؛ هر کسی می‌تواند خودش مستقیماً و بدون نیاز به نظر پزشک، اقدام به خرید کیت نمونه‌گیری و انجام تست کند.

خطر ابتلا به بیماری‌ها و سرطان‌های صعب العلاج در افراد مختلف و براساس عوامل ژنتیک، عوامل محیطی و سبک زندگی به نسبت‌های گوناگون وجود دارد. تنها راه مشخص شدن ریسک ابتلا و فهمیدن اینکه low risk هستید یا high risk تست سلامت و بررسی ژن‌ها است.

هومن ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های توالی‌یابی ژنتیکیِ بخش بزرگی از جمعیت ایران را داراست و با این امتیاز، دقیق‌ترین ارزیابی‌های ژنتیکی را در حوزه‌های سلامت و سرطان ارائه می‌کند.

پس از آنکه نمونهٔ بزاق‌تان را ارسال کردید طی ۱۰ تا ۱۲ هفته، بررسی و تحلیل موشکافانه‌ٔ DNA شما را انجام می‌دهیم و گزارش جامع ژنووایت را می توانید در سایت مشاهده کنید.

ما کیت استخراج DNA را از طریق پست برای شما ارسال می‌کنیم. با این کیت می‌توانید نمونهٔ بزاق دهان‌تان را از هر جای ایران و به‌هزینهٔ ما برایمان بفرستید.

تیم هومن ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های ژنتیکی کشور را دارد. تمامی داده‌های استخراج شده از DNA شما رمزنگاری شده و در یکی از بهترین پایگاه داده‌های کشور نگهداری می‌شود. این داده‌ها به‌هیچ‌عنوان با هیچ شخص و سازمانی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. 

به بالای صفحه بردن